Mermer Çeşitleri

Açık Emperador
Afyon Menekşe Mermer
Afrodit Mermer
Akşehir Siyahı Mermer
Bursa Beji Mermer
Bal Afyon Mermer
Afyon Şekeri Beyaz Mermer
Beyaz Afyon Mermer
Açık Bursa Beji Mermer
İtalyan Carrera White Mermer
Ege Kahve Mermer
Elazığ Vişne Mermer
Kemalpaşa Beyazı Mermer
Fantastic Oniks Mermer
Oniks Mermer Işıklandırmalı. Onix Mermerlerin Yapısı Homojen Olup, Işık geçirgenliği Sağlar.
Limon Onix Mermer. Oniks mermerlerin yapısı serttir ve ışık süzme özelliği vardır.
Marmara Mermer - pijamalı mermer
sarı onyx mermer, limon onyx olarakta adlandırılır.
Toros siyah mermer, alexsandrette black mermer, siyah üzeri beyaz damarlı mermer türleri, yerli ve ithal mermer gruplarından olan toros siyahı mermer. Toros black marble, alexandrette black marble turkey, turkey marble, turkey granite,
Grey World Marble, Gri beyaz hareler barındıran şık bir iç ve dış dekorasyon ürünüdür.
Gri dünya mermer, yerli mermer gruplarındandır. Türk mermerleri,
Gray Tiger Marble, kaplan postu mermer, yerli mermerler, türk mermerleri
Gray Tiger Marble, Kaplan postu desenli mermer, Türk malı mermerler
Spider grey marble, örümcek grisi Türk üretimi mermerler,

Yerli ocaklardan çıkan Türk malı mermer türleri. Mermerler iç ve dış dekorasyonlarda eskiden beri en çok tercih edilen ürünlerdir.
Yeni açılan mermer ocaklarının sunduğu geniş renk yelpazesi sayesinde günümüzün ünlü mimar ve tasarımcıları mermeri iç ve dış mekan tasarımlarında, ıslak ve kuru yüzeylerde, mutfak ve banyo zemin ve duvar kaplamalarında, mutfak-banyo tezgahlarında sıkça kullanmaktadırlar.
Mermerler gerek oluşumunun doğallığı gerekse granitin ve yapay ürünlerin soğuk yüzüyle kıyaslandığında sanatsal dokusu ve renk geçişleri ile dekorasyonların en önemli unsuru olmuştur.

Metatag;
Granite Alternatif.Marble, mermer, mermer proje uygulama, mermer uygulama, onyx, mermer uygulama, proje uygulama, mermer granit proje uygulama,Mermer ve Doğal Taş patlatma mozaikler, Mermer ve Traverten lavabolar, Mermer hamam kurnaları, Eskitme Doğal Taş ,mermer doğal taş ürünleri, marble turkey , mermer ürünleri, mermer fabrikası, istanbul mermer fabrikası, istanbul anadolu yakası mermer, lüks mermer, kaliteli mermer, anadolu yakası mermer fabrikası, anadolu yakası mermer ürünleri, Türkiye mermer ürünleri, istanbul mermer ürünleri, Türk anadolu marble, istanbul marble, istanbul anadolu marble