Granit Çeşitleri

BİANCO ROMANO GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
BIANCO SARDO GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
CREMA JULIA GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
BIANCO NUBLADO GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
PERLA WHITE GRANİT -  Doğal granit modelleri - granit sağlamdır, granitin aşınma direnci yüksektir.
CREMA PERLA GRANiT - Doğal granit modelleri - Granit iç ve dış dekorasyonlar için ideal bir yüzey kaplama malzemesidir.
GİALLO FİORİTO GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygundur.
NEW VENETiAN GRANİT - Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygundur
ROSA PORRINO GRANİT - Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
ROSY PINK GRANİT -  Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygun bir granittir.
ABSOLUTE BLACK GRANİT - Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygundur.
BIANCO CASTİLLA GRANİT - Doğal granit modelleri - Bu granit iç-dış dekorasyon, mutfak ve banyo tezgahı, zemin ve basamak döşemeleri için uygundur.
BALA FLOWER GRANİT- Hint Granitleri
BALMORAL RED GRANİT - Hint Granitleri
BİANCO SARDO GRANİT - Çin Granitleri
BIANCO SARDO GRANİT - Hint Granitleri
BROWN PORRİNO GRANİT  - Hint Granitleri
CORAL MİST GRANİT - Hint Granitleri
ORIANTEL WHITE GRANİT - Hint Granitleri
ROSA BETA GRANİT - Hint Granitleri
AKSARAY YAYLAK GRANİT- Yerli Türk Graniti, yurdumuzdan çıkan granit çeşitleri arasında Aksaray yaylak graniti başı çekmektedir.
ASH BLACK GRANİT - ithal granit çeşitleri, Hindistan graniti,Granit kullanım alanı iç ve dış tüm dekorasyonlar da kullanmaya uygundur.
BLACK - G20 GRANİT-  Hint granitlerindendir. Granit kullanım alanı iç ve dış tüm dekorasyonlar da kullanmaya uygundur. Siyah granit çeşitleri.
DARK EMPERADOR GRANİT, yerli üretim olan emperador dark Türk granitlerindendir. Ülkemizde Alanya ilçemizde ocakları bulunmaktdır.Granit kullanım alanı iç ve dış tüm dekorasyonlar da kullanmaya uygundur.
TAN BROWN GRANİT - Kahverengi granit çeşitlerinden olan Tan Brown Hindistan üretimidir. Granit kullanım alanı iç ve dış tüm dekorasyonlar da kullanmaya uygundur.

Granit, günümüzde gelişmiş teknoloji ile işlenerek yapı sektörünün dış cephe kaplamasından, zemin döşemelerine, merdiven basamaklarına, mutfak ve banyo tezgahlarından, asansör söve kaplamalarına, şömine -sehpa-masa tablasına kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Günümüzün en dayanıklı ve estetik yapı malzemesi olan granit, zengin renk ve doku çeşitliliğine sahiptir. Kolay temizlenebilir oluşuyla da iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek en işlevsel ve hijyenik malzemelerden biridir.

Ülkemizde 80'li yılların sonundan itibaren yaygın olarak kullanıma giren granit, tüm bu avantajları nedeniyle, özellikle büyük proje uygulamalarında kullanılmaktadır.