Çimstone Mutfak Tezgahları

Çimstone recife mutfak tezgahı , Çimstone kompakt yapısı nedeniyle gözeneksizdir, kılcal çatlak barındırmaz, hijyeniktir.
Orjinal Çimstone Lapland Mutfak Tezgahı ,Çimstone kristalli beyaz ürünler
Çimstone Mirat Mutfak Tezgahı, Çimstone aynalı beyaz ürünler, ,Çimstone Mağazaları,Çimstone Showroomları,Çimstone Firmaları,Çimstone , Çimstone Mağazası,Çimstone Tezgah Firması, Çimstone Tezgah Firmaları, Çimstone Perakende Satış, Çimstone Teşhir Mağazası, Çimstone Teşhir Mağazaları, İstanbul Çimstone Tezgah Firmaları, Çimstone Bayi, İstanbul Çimstone Bayi, İstanbul Çimstone Firmaları,
Çimstone ELVAS Mutfak Tezgahı, Çimstone Teknik Özellikler, Çimstone Tezgah Avantajları, Çimstone Garantisi, Cimstone kristal taneli gri ürün, Çimstone Fotoğraf Kataloğu, Çimstone Modern Tezgah Fotoğrafları, Çimstone Tezgah Avantajları, Çimstone Garantisi, Çimstone Kullanım Koşulları, En Modern Tezgahlar ,En Şık Mutfak Tezgahları
ÇiMSTONE Arcadia Beyaz Ürün, Çimstone’un hijyenik yapısı uluslararası akredite test ve tescil kuruluşları olan NSF ve LGA tarafından da sertifikalandırılmıştır.
CiMSTONE OASİS Mutfak Tezgah Uygulaması, https://evgezmesi.com/projeler/cimstone-mutfak-tezgahi-uygulamasi
Çimstone Renk Kartelası, ÇiMSTONE Mirat Mutfak Tezgahı, Orjinal CiMSTONE ürnüler, Çimstone Renk Kataloğu, Çimstone Fiyat Kataloğu, Çimstone Fotoğrafları, Çimstone Fotoğraf Kataloğu , https://evgezmesi.com/projeler/cimstone-mutfak-tezgahi-uygulamasi, Çimstone Fiyat Listesi, Çimstone Modelleri, Çimstone Tezgah Modelleri,
ÇiMSTONE Nevers Mutfak Tezgahı ve tezgah arası panel kaplama , https://evgezmesi.com/projeler/cimstone-mutfak-tezgahi-uygulamasi
ÇiMSTONE RECİFE Kırmızı Mutfak Tezgahı Uygulaması, Çimstone’un yüzeyinde küf mantarları ve dirençli bakteri üremesi gerçekleşmez, yüzey çok kolay temizlenir ve temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen açısından tamamen güvenlidir.
ÇiMSTONE Riviera (Midye Kabuklu) mutfak tezgahı ve tezgah arası panel kaplaması. Çimstone'nin deniz kabuklu modeli. Bir altasgranit uygulamasıdır.
CiMSTONE Oasis Mutfak Tezgahı, İstanbul Çimstone Firmaları, İstanbul Çimstone Tezgah Firmaları Çimstone Tezgah Firması, Çimstone Tezgah Firmaları, ÇiMSTONE Sines Alın Kaplama, En Yeni Çimstone Tezgah Renkleri, Çimstone Firmaları, Çimstone Mağazalar,
Çimstone recife - Recife kırmızı kristalli Çimstone ürün mutfak tezgahı uygulama örneği. Çimstone Recife Mutfak Masası, Çimstone Recife Mutfak tezgahı, kırmızı renkli çimstone, kırmızı çimstone satışı, sahibinden çimstone satışı, sahibinden satılık çimstone, çimstone bilgileri, çimstone mi yoksa granit mi kullanmalı? çimstone tezgah kullanmanın avantajları, çimstonemi granitmi tavsiye edersiniz?
Çimstone 900 Lapland, kristalli beyaz ürün mutfak tezgah uygulaması.
Cimstone savana siyah aynalı ürün. 4cm kalınlık görünüm. Çimstone'nin Granit Star Galaxy'e benzeyen ürünüdür. Kullanış özellik bakımından granitten oldukça üstün bir üründür.
Çimstone siyah kristalli mutfak tezgahı. Cimstone 759 Savana
Cimstone 306 Oasis Mutfak tezgahı. Orjinal 2cm kalınlık üretim.
Cimstone 796 Sines Mutfak Tezgah Örneği. Çimstone Mutfak ve Banyo Bankoları için Kullanılabilecek en iyi üründür.
çimstone Mirat Mutfak tezgahı , çimstone mi granit mi diye düşünenlerin final kararı herzaman Çimstone olmuştur.
Cimstone Arcadia Mutfak Tezgahı , Çimstone yi granitten ayıran en büyük özelliği gözeneksiz yapısıdır.
cimstone 402 arcadia modeli beyaz mutfak tezgahı, çimstone 7 mohs sertlik derecesiyle çelikten sert bir yapıya sahiptir.
çimstone 900 Lapland mutfak tezgahı, firmamız ALTAŞ GRANİT Çimstone ürünleri satış ve imalatı yapmaktadır.
Çimstone Arcadia Mutfak Bankosu, Çimstone Kadıköy yakası yetkli uygulama merkezi Altaş Granit.
cimstone Oasis mutfak tezgahı uygulaması, çimstone istanbul-göztepe mutfak uygulaması
cimstone Nevers modeli mutfak tezgahı, Çimstone İstanbul - Suadiye Mutfak Tezgahı uygulaması, şık ve kullanışlı Çimstone ürünler Altaş Mermer kalitesiyle..
Cimstone Arcadia modeli mutfak istanbul - ümraniye uygulaması, Çimstone köşe dönüşlü mutfak uygulaması Altaş Mermer kalitesiyle.
Çimstone kırmızı kristalli modeli Recife mutfak tezgahı uygulaması, çimstone istanbul - koşuyolu mutfak uygulaması, Orjinal çimstone ürünler için doğru adres Altaş mermer sanayi
Çimstone orjinal recife modeli mutfak uygulaması. Çimstone doğru ellerde işlendiğinde mükemmel bir kullanım ve görsellik sağlar.
Çimstone Mirat (ayna parçacıklı) orjinal 2cm kalınlık mutfak tezgahı uygulaması. Çimstone istanbul - gayrettepe mutfak tezgahı uygulaması.
Cimstone orjinal kalınlık uygulamalı mutfak tezgah seti. Çimstone istnabul-Ataşehir mutfak tezgahı uygulaması Altaş Granit güvencesiyle..
Cimstone kristal taneli siyah modeli Savana mutfak tezgah uygulaması. İstanbul - çamlıca çimstone uygulaması, su damlalıklı model çimstone uygulaması.
çimstone savana mutfak uygulaması, çimstone aşınma ve çizilme direnci çok yüksek bir üründür.
çimstone Nevers modeli mutfak tezgahı, istanbul - kadıköy çimstone uygulması, Altaş Mermer Çimstone uygulamaları
Cimstone 306 Oasis Modeli Mutfak Tezgahı Uygulaması, kadıköy - fenerbahçe çimstone mutfak seti ve mutfak arası panel kaplaması.
eü mutfak tezgah uygulaması. Kuvarsın ışıltısı Çimstone ile Çimstone Altaş Granit ile hayat bulur.
Çimstone Savana restaurant bankosu ve kaydırma standı uygulaması. İstanbul Star City Avm Anadoludan Restaurant Cimstone Uygulaması, Çimstone Uygulaması Altaş Granit yapımıdır.
Çimstone Siyah Savana ürün yemek bankosu ve stand uygulaması, altasmermer işçiliği ve güvencesiyle
Çimstone 759 Savana klasik evye uygulamalı mutfak tezgahı. Ataşehir Çimstone uygulaması.
Çimstone kristal taneli kırmızı Recife ürün mutfak tezgahı.Kadıköy - Acıbadem çimstone uyulaması.
cimstone 147 Recife mutfak banko uygulaması. Çimstone doğru ellerde uygulandığında günümüz mutfaklarının vazgeçilmez yüzey kaplama malzemesi olmayı sürdürmektedir.
çimstone 306 Oasis mutfak seti uygulaması, cimstonein bej renkli ürünüdür.
çimstone Oasis mutfak tezgahı, Kadıköy-Bostancı çimstone mutfak uygulaması
Çimstone Mutfak Bankosu Kaplaması, Kuvarsın ışıltısı hayatın rengi ÇİMSTONE Altaş Granit uygulamasıdır.
Çimstone Stand Kaplaması, Çimstone mutfak bankosu ve alın kaplama örneği
Çimstone Zeytinyağlı ürünler banko kaplaması, Bahçelievler Metroport AVM Anandoludan Restaurant Çimstone Uygulaması
Çimstone Mutfak Tezgahı Ada tezgah uygulaması
Cimstone 614 Mirat, İstanbul Florya Çimstone Mutfak Tezgahı Uygulaması
Çimstone aynalı ürün Mirat Mutfak Tezgahı uygulaması. Çimstone sert yapısı ile darbelere dayanıklı bir üründür.
Çimstone Kadıköy Mutfak Tezgah Uygulaması. Çimstone 4cm kalınlık uygulamalı modeli. Çimstone limon ve çay gibi asitli maddelerden etkilenmez bir üründür.
Çimstone Sines Mutfak seti ve ada tezgah uygulaması. Çimstone uygulandığı mekana değer katar.
Çimstone Sines modeli Sancaktepe çimstone tezgah uygulaması. Çimstone doğal bir ürün olup çizilmezlik direnci yüksektir.
Çimstone Lapaz (sütlü kahve renkli ürün), Çimstone mutfak tezgahı ve çimstone bar bankosu kaplaması örneği.
Çimstone arcadia mutfak tezgahı köşe evye uygulaması. Çimstone Tuzla mutfak tezgahı uygulaması. Çimstone doğru uygulandığında kusursuz bir üründür.Çimstone uygulamaları için doğru adres ALTAŞ ÇİMSTONE.
ÇimStone Mutfak tezgahı ve çimstone alın kaplama örneği. Bağdat caddesi çimstone uygulaması.
Çimstone Oasis mutfak tezgahı,çimstone mutfak arası panel kaplama, çimstone ada mutfak örnek uygulaması. Çimstone parlaklığını uzun yıllar korur, matlaşmaz.
Çimstone Sines modeli 4cm kalınlık uygulamalı mutfak seti örneği.
Acıbadem Çimstone mutfak tezgahı uygulaması. Çimstone granit mermer ve corian akrilik ürünlere göre çok üstün bir yüzey kaplama malzemesidir. Orjinal Çimstone ürün uygulaması için Altaş Çimstone en doğru adrestir.
Çimstone Sines Mutfak Tezgahı Uygulaması.Çimstone homojen ve gözeneksiz yapısı sayesinde bünyesinde bakteri üremesine izin vermez,
Çimstone kristal tanecikli kırmızı RECİFE modeli mutfak tezgah uygulaması. Parlaklığını kuvarsın doğal ışıltısından alan Çimstone, sonradan parlatma gerektirmez.
Çimstone Mirat Mutfak Tezgah Uygulaması. Cimstone yüzeyi az miktarda sıvı deterjan ve nemli bezle yapılacak basit bir temizlikle, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur.
Çimstone LAPLAND Mutfak Uygulaması. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar.
Çimstone 900 lapland mutfak uygulaması. Cimstone ürünler uzun yıllar kullanılabilecek nitelikte olup, sağlam ve işlevsel malzemelerdir.
Çimstone Kromit Mutfak Tezgahı, Beşiktaş çimstone mutfak tezgah uygulaması. Cimstone Metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone bankonun üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama işlemleri yapılabilir.
Çimstone 580 Kromit Mutfak Tezgahı ankastre ocak uygulaması.Çimstone, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karsı yüksek dayanım gösterir.
Cimstone Kromit (krom metali efektli model) Mutfak Tezgahı ankastre ocak gaz kablosu detayı. Çimstone zeytinyağı, şarap, sirke, limon, deterjan, aseton, oje gibi malzemelerin diğer yüzeylere verdikleri zararlardan etkilenmez.
Çimstone kromit modeli mutfak bankosu uygulaması. Çimstone Kimyasalların yogun olarak kullanıldığı laboratuar ortamlarında bile güvenle uygulanabilir.
Çimstone Lapland (900) modeli mutfak tezgahı ve resimli tezgah arası panel uygulaması. Sıvı emme katsayısı %0.02 gibi son derece düşük bir oranda olan Çimstone bu özelliği sayesinde leke tutmaz.
Çimstone kristal tanecikli beyaz LAPLAND modeli mutfak uygulaması.Cimstone Renk Kartelasi, Mutfak Tezgahı. Mermer. Çimstone, Çimstone Mutfak tezgahı, Mutfak Tezgahları, Belenco Mutfak Tezgahı Çimstone Mutfak Tezgahı Granit, Çimstone Mutfak Tezgahı Çeşitleri, Çimstone tezgah tasarımları ve uygulama fotoğrafları, Tezgah arkası cam panel ve çimstone set üstü uygulaması Altaş Granit firmasınca yapılmıştır.
Çimstone - KROMİT (yeni ürün) Çimstone sıvı emmez, çimstone leke tutmaz.
Çimstone Yeni ürünlerinden ZİGANA mutfak banko uygulaması. İstanbul Çimstone Tezgah Firmaları,Çimstone Efes Metretül Fiyatı,Çimstone Sines Metretül Fiyatı,Çimstone Riviera Metretül Fiyatı,Çimstone Kromit Metretül Fiyatı,Çimstone Palmira Metretül Fiyatı, Çimstone Elvas Metretül Fiyatı,Çimstone Lapland Metretül Fiyatı,Çimstone Arcadia Metretül Fiyatı,Çimstone Troas Metretül Fiyatı,Çimstone Olympos Metretül Fiyatı,Çimstone Barents Metretül Fiyatı,
Çimstone ELVAS Mutfak Tezgahı 4 kalınlık uygulama örneği. https://evgezmesi.com/projeler/cimstone-mutfak-tezgahi-uygulamasi
Ojinal Çimstone ürünü 900 Lapland modeli mutfak tezgahı ve tezgah arkası resimli cam panel kaplama uygulaması. İstanbul- Bizimkent 4 uygulama
Çimstone 4cm kalınlık mutfak tezgahı Ada uygulaması ve tezgah arası resimli cam panel kaplaması, İstanbul - Beylikdüzü
CIMSTONE mutfak tezgah uygulaması ve mutfak tezgah arası cam panel (triadoor) uygulaması
Cimstone Midye kabuğu desenli Riviera modeli mutfak tezgah uygulaması ve triadoor tezgah arası resimli cam panel kaplaması.
çimstone mutfak tezgahı ve tezgah-dolap arası resimli kırılmaz-yanmaz cam panel uygulaması
https://evgezmesi.com/projeler/cimstone-mutfak-tezgahi-uygulamasi, çimstone mutfak tezgahı imalatçısı Altaş Granit. Çimstone istanbul imalat merkezi, çimstone istanbul, Cimstoneistanbul,
Çimstone Fiyatları İstanbul, Cimstone Banko, Çimstone Bar Tezgahı, Silestone Belenco Çimstone Mutfak Banyo Tezgah İmalati, silestone bayi, belenco bayi, çimstone bayi, granit mutfak tezgah fiyati, Cimstone karşılama bankoları, Kuvars, Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. çimstone fiyat listesi, çimstone fiyatları, mutfak tezgahı çeşitleri, mutfak modelleri, çimstone tezgah renkleri çimstone mu granit mi
https://evgezmesi.com/projeler/triadoor-mutfak-tezgah-arasi-cam-panel-ve-cimstone-mutfak-tezgah-uygulamasi , çimstone istanbul imalatçıları, ekonomik çimstone satışı, çimstone satış merkezi istanbul, istanbul çimstone uygulamaları, çimstone yetkili uygulama ve satış merkezi kadıköy'de Altaş Granit'tir.
Çimstone Beyaz (barets) mutfak tezgahı- Mutfak Arkası Resimli Cam Uygulaması
çimstone arcadia beyazı mutfak tezgahı, mutfak tezgah arkası 3 boyutlu cam uygulaması
Calisco siyah aynalı model mutfak tezgahı ve tezgah arası uygulaması, . Calisco marka Lusida Black modeli bu uygulamamızda tezgah arası panel kısmıda aynı Calisco quartz taş ile kaplanmıştır. Calisco 15 yıl garantilidir. Silestone Belenco Çimstone Mutfak Banyo Tezgah İmalati, silestone bayi, belenco bayi, çimstone bayi, granit mutfak tezgah fiyati, Cimstone karşılama bankoları,
CALISCO marka kuartz mutfak tezgahı uygulaması. Calisco 15 yıl garantilidir . Yerli üretim calisco ürünler mutfak ve banyo tezgahlarının vazgeçilmez yüzey malzemesi olmaya aday bir malzemedir.
Çimstone 815 Smyrna modeli mutfak tezgahı ve tezgah arası panel uygulaması. Tezgah önü geçme süpürgelik uygulanarak suyun mutfak dolaplarına dökülmesi önlenmiştir. Tezgah arkasında genelde fayans uygulanan bölüm yine aynı çimstone - Smyrna ürünle kaplanarak tezgaha derinlik kazandırılıp şık ve hijyenik bir kullanım sağlanmıştır. Çimstone markası quartz taş ürünlerin Türkiye lideridir, Altaş Mermer ve Granit Çimstone ürünleri yetkili uygulama merkezidir..
Cimstone Quartz taşlar grubunun 815 kod numaralı Smyrna ürününe ait mutfak tezgah seti ara panel uygulamasıdır. Firmamız Altaş Granit 20 yılı aşkın bir süredir Çimstone ürünlerinin İstanbul bölgesi uygulama merkezidir. Orjinal çimstone ürünlerin yanı sıra, Calisco Quartz, Sadestone, Belenco, Silestone ürünleri de uygulamalarımız arasındadır..
CALISCO quartz taş mutfak tezgahı ve tezgah arkası panel uygulaması. Türkiye'de üretilen yerli Kuvars taşlardan olan Calsco Kuvars Yüzey Kaplamaları ülkemizde Manisa'da kurduğu tesisi ile 15 yıla kadar garantili ürünler sunmaktadır. Diğer yerli Kuvars taşlar ÇİMSTONE, BELENCO, SADESTONE, CALİSCO dur.
Calisco marka çimstone türü ürünler. Calisco mutfak tezgahı ve tezgah arası çözümleri. Yüzde yüz yerli üretim calisco kuvers yüzeyler 15 yıl garantli ürünler olup sağlam ve hijyenik kullanım imkanı sağlar.
Çimstone mutfak tezgahı - tezgah arası fayans için hijyenik cam panel çözümü. Çimstone asit ve bazlara karşı ektra dirençli, kolay temizlenebilen, aşınma ve çizilmeye dayanıklı , hijyenik bir ürün olarakmutfaak tezgahlarının vazgeçilmez malzemesi olmuştur. Tezgah arkasında genelde fayans ve cam fayans kaplanan sırt kısmına şimdi yepyeni bir çözümde firmamız ALTAŞ'dan gelmiştir; kırılmaz yanmaz özel camdan imal edilen 3D mutfak arası panel uygulaması.
CimStone Olympos Mutfak tezgahı, mermer dokulu olarak üretilen çimstone modelidir. Çimstone kalınlıkları orjinal fabrika çıkışlı olarak 2cm dir, istenildiği takdirde 4cm kalınlık görünümlü olarak imal edilebilir. Çimstone Türkiye'de ki ilk kuvars yüzey kaplama ürünüdür. Günümüzde yerli diğer markalarda bu sektöre ilgi duymuşlar ve BELENCO Kuvars, CALİSCO Kuvars,SadeStone Kuvars gibi farklı merkalarla yerli kuvars yüzey alternatiflerini çoğaltmışlardır.Tezgah arasında beyaz cam panel uygulanmıştır.
Çimstone Mutfak Tezgahı ve Tezgah-Dolap arası beyaz renk cam panel uygulaması. Çimstone markasının mermer dokulu OLYMPOS modeli mutfak tezgah uygulaması örneğidir. İstanbul Çimstone yetkili uygulama merkezi , Kadıköy çimstone uygulama merkezi Altaş granit ve mermer sanayidir.
Çimstone gri renk kristal taneli Elvas modeli mutfak tezgahı ve mutfak tezgah arası beyaz cam fayans panel uygulaması. Mutfak tezgah uygulamalarında yüzey kaplaması olarak günümüz teknolojisinin en iyi ürünü Çimstone'dir. Tezgah arası fayans bölümü için derzsiz tek parça uygulanan cam panellerdir. Cam panel uygulamaları renkli cam olarak kullanılabileceği gibi resim baskısı yapmakta mümkündür.
Orjinal Çimstone Arcadia beyaz mutfak tezgahı ve tezgah arkası duvar çözümü için ideal malzeme cam panel uygulaması. Mutfak yüzeyleri için teknoloji harikası kuvars ışıltısı sunan Çimstone tercih edilir. Çimstone granitle kıyaslandığında daha sert ve gözeneksiz bir üründür, bu gözneksiz yapısı sayesinde bakteri oluşumuna izin vermez. Yine aynı şekilde derzsiz - eksiz uygulanan cam paneller günümüzde çokça tercih edilmektedir.
Çimstone Elvas modeli mutfak tezgahı. Mutfak tezgahlarının kuvas yüzeyi Çimstone aşınmaz, kırılma direnci tüm ürünlerden daha fazladır. Çimstone tezgahların ara paneli için resim baskılı cam panel kullanılmıştır. Tezgah çimstone arka paneli cam mükemmel bir uyum ve şık bir kullanım sağlar. Çimstone yüzde yüz Türk malı olup garantili bir üründür. yapısında kuvars barındıran çimstone granite oranla çok daha sert bir malzemedir.
Cimstone midye kabuklu Riviera modeli mutfak tezgahı ve tezgah arası orkide dekorlu 3d cam panel uygulaması, çimstone 4cm kalınlık uygulaması, cimstone kadıköy yakası uygulama merkezi, çimstone istanbul, çimstone anadolu yakası uygulamacısıi çimstone avrupa yakası uygulama merkezi, çimstone ataşehir, çimstone satış merkezi Altaş Granittir. Altaş granit çimstone bayisi
Çimstone mutfak, mutfak tezgahında çimstone mi granitmi diyorsanız illaki Çimstone kullanın deriz. Çimstone bakteri toplamaz , çimstone darveye dayanıklıdır kolay kırılmaz, .imstone yerli bir üründür ve garantilidir, çimstone mutfaklar, orjinal çimstone çeşitleri

Neden Çimstone Kullanmalı ?

Doğadaki en sert mineral taslardan biri olan Kuvars, inşaat sektöründe kullanılan doğal taslara oranla daha dayanıklı olup, dış etkenlere maksimum dayanım gösterir.
Kuvars minerali sertliği nedeniyle, doğal mermer ve granit gibi blok veren bir taş cinsi değildir.

Bu nedenle de; dilimlenerek inşaat sektöründe kullanılır hale getirilemez. Cimstone kullandığı üstün teknoloji sayesinde, granül haline getirilen kuvars üretim bantlarında işlenerek levhalara dönüştürülür. Levha boyutları 305 cm * 140 cm standart ebatlarındadır.

“Kompoze Tas” teknolojisi kuvarsın sahip olduğu tüm üstünlüklerin aynen yüzeylere taşınmasını sağlar. Cimstone levhaları yüksek derecede aşınma dayanımına sahiptirler.Üretiminde kullanılan üstün teknolojiye yapısının %93’ünü oluşturan 7 Mohs sertlikteki kuvars minerali sayesinde Çimstone, doğal taslardan çok daha dayanıklı olup, dış etkenlere maksimum dirençlidir. Yoğun sirkülasyon olan alanlarda bile ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösterir.

Cimstone ürünler kolayca kırılmaz, eğilme ve darbe dayanımı çok yüksektir. Çizilmez Metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece Çimstone bankonun üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme doğrama işlemleri yapılabilir. Kesim işlemleri veya nakliye esnasında kolaylıkla çatlamaz kırılmaz.
Çimstone asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karsı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı şarap sirke limon deterjan aseton oje gibi malzemelerin diğer yüzeylere verdikleri zararlardan etkilenmez. Kimyasalların yoğun olarak kullanıldığı laboratuar ortamlarında bile güvenle uygulanabilir. Sıvı emmez Sıvı emme katsayısı %0.02 gibi son derece düşük bir oranda olan Çimstone bu özelliği sayesinde leke tutmaz.

Kompakt yapıdadır Çimstone homojen ve gözeneksiz yapısı sayesinde bünyesinde bakteri üremesine izin vermez kompakt yapısı nedeniyle de hijyeniktir. Kolay temizlenir Parlaklığını kuvarsın doğal ışıltısından alan Çimstone sonradan parlatma gerektirmez. Az miktarda sıvı deterjan ve nemli bezle yapılacak basit bir temizlikle yüzey ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur.

NSF 51 Yiyecek Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan Çimstone üzerinde yiyeceklerin hazırlanabileceği en güvenilir yüzeylerden biri olarak sertifikalandırılmıstır. Paslanmaz çelikle aynı sertifikasyon derecesinde yer alan Çimstone hijyen gerektiren tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.