Çimstone Banyo Uygulamaları

çimstone midye kabuklu Riviera modeli banyo tezgahı uygulaması. Cimstone mutfak tezgahlarında ve banyo tezgahlarında kullanılan en iyi yüzey kaplama ürünüdür.
Çimstone Lapland banyo tezgahı uygulaması. Orjinal Çimstone markasının kristal taneli beyaz ürünüdür. Çimstone leke tutmayan yapısı ile banyo tezgahlarınında vazgeçilmez malzemesi olmuştur.
Çimstone midye kabuklu ,4cm kalınlık görünümlü banyo tezgahı. Çimstone sabun -traş köpüğü gibi ürünlerden etkilenmez, kolayca matlaşmaz.
Çimstone kristal taneciklerle bezenmiş Sines ürününden imal edilmiş banyo tezgahı model uygulaması. Çimstone ruj - rimel -oje gibi ürünlerin lekesini yüzeyinde barındırmaz. Kolaylıkla yüzeyden temizlenir.
Çimstone 759 kod no lu siyah Savana ürününden imal edilmiş banyo tezgahı uygulaması. 4 kalınlık uygulamalı çimstone uygulaması.
Çimstone kristal taneli siyah renkli SAVANA modeli banyo tezgahı. Orjinal Çimstone ürünü 2cm kalınlık uygulama örneği.
Çimstone Riviera Banyo Tezgah Uygulaması. Tezgah üstü porselen lavabo detayı. Çimstone sert yapısı ile banyo tezgahlarının ideal yüzey kaplama malzemesidir.
Çimstone ayaklı banyo tezgahı ve çimstone mozaik duvar kaplaması. Çimstone estetik ve şık görünümlü bir üründür. Çimstone Kadıköy yakası yetkili uygulama merkezi ALTAŞ Granit imalatıdır.
Çimstone Oasis Banyo Tezgahı. Banyolarda estetik görünüm ÇiMSTONE.
Çimstone Kutna Banyo uygulaması. Çimstonenin eski renk serilerinden olan Kutna 2013 yılından sonra üretilmemiştir.
Çimstone kademeli banyo tezgah uygulaması. Çimstone kompakt (sıkıştırma) yapısı ile sıvı geçirmez.
Çimstone banyo uygulaması. Çamaşır makinesi gizleme uygulaması örneği.
Cimstone kadıköy banyo uygulaması.Çimstone yüzeyinde kılcak çatlak barındırmaz, bu özelliği sayesinde üzerinde mikroorganizma üremesine izin vermez.Çimstone un uygulamasında tercih edeceğiniz ilk adres Altaş Granit'tir.
Çimstone 614 Mirat (ayna parçacıklı model) Banyo Tezgahı Uygulamaları.
Çimstne Ataşehir  uygulama.Çimstone tezgah üstü seramik lavabo uygulama örneği.
Cimstone banyo dolabı. Uluslar arası hijyen raporu sahibi Çimstone ürünler banyo tezgah ve zemin döşemeleri için sorunsuz kullanılabilir.Çimstone doğal bir üründür. Corian türü yapay alaşımlı malzemelerle kıyaslanamayacak kadar üstün bir üründür.
Çimstone Banyo tezgahı çanak lavabo uygulaması.Çimstone mu Granit mi sorusunun yanıtı tartışmasız Çimstone olur.
Çimstone Banyo dolap üstü tezgahlar. Çimstone u granitten ayıran en önemli özelliği camsı pürüssüzlükteki yüzeyidir. Bu yüzeyi ile bakteri barındırmayan Çimstone sıvı emilimi yapmadığından altındaki ahşap dolaplarıda zamanla bozmaz.
ÇİMSTONE Banyo uygulamaları. çimstone Tezgah ve duvar kaplamaları. Çimstone  Corian türü ürünlere göre kat ve kat daha sert ,sağlam ve uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir bir üründür.
Çimstone siya(759 SAVANA) banyo uygulaması. Çimstone parlaklığını yeryüzündeki en sert maden olan ve içinde %94 oranında barındırdığı Kuvars madeninden alır. Yapay,sonradan kaybedilebilen bir parlaklığı yoktur.
cimstone banyo tezgah uygulaması (759 kodlu Savana ürün uygulaması) Çimstone %94 orada doğal bir üründür.
ÇiMSTONE banyo tezgahı İstanbul - Suadiye uygulaması. Çimstone mermer ile kıyaslandığında 7 kat daha sert bir üründür. <leke tutmaz özelliği kuvarsın sert yapısından kaynaklıdır.
Çimston tezgah uygulaması için doğru tercih Altaş Granit Sanayi dir. Çimstone  Corian ve benzeri ahşap alt yapı destekli ürünlere göre çok ama çok fazla sert yapısı ile öne çıkan bir üründür. Çimstone yapısı gereği ancak çelik ve cam ile kıyaslanabilir. Çünkü dayanıklığı bu ürünler ayarında olan bir yüzey kaplama malzemesidir.
Çimstone midye kabuğu desenli banyo uygulaması. Neden Çimstone diye soranlar için ilk başta akla gelen sebepler; sağlamlık, estetik , doğallık , hijyenik yapısı , asitlerden etkilenmeme özellikleri sayılabilir. Bunlar bile tercihin neden Çimstone olması gerektiğine yeterli olacaktır.
Çimstone Sines banyo uygulamaları. Çimstone İstanbul anadolu yakası - maltepe uygulaması.
Çimstone Arcadia (402) 4cm kalınlık uygulamalı banyo tezgahı. Çimstone mermer ve granit ürünleriyle kıyaslandığında oldukça üstün bir ürün olduğu söylenebilir.
Çimstone Savana banyo tezgahı uygulaması. Krom ayaklı ve alın kaplamalı çimstone banyo uygulaması.
Çimstone İstanbul - Ataşehir uygulaması. Çimstone banyo tezgahı ve duvar kaplaması. Çimstone 1,2cm kalınlıktaki fayans karoları şeklindeki ürünleriyle duvar kaplamalarınında ideal malzemesidir.
Çimstone Banyo Döşeme ve Kaplamaları. Çimstone Arcadia küvet üstü ve alın kaplaması , çimstone banyo yer döşemesi örneği.
Çimstone duş - küvet kaplaması. Çimstone sadece tezgah yüzeyleri için değil iç mekanlarda her bölümde kullanılır. Çimstone kusursuz yüzey kaplama malzemesidir.
çimstone küvet arkası duvar kaplaması. Çimstone Recife (kırmızı kristalli) model duvar kaplaması. Çimstone seramik ve fayans kaplanan tüm yüzeyler için en sağlıklı ve kalıcı çözümdür.
Çimstone Savana banyo zemin ve duvar kaplamaları. Çimstone uygulandığı mekanlara değer katan bir üründür.
Çimstone alın kaplamalı banyo tezgahı. Çimstone tezgah ön alın (etek) kaplamalarında doğru uygulandığında (45 derece açılı birleşimlerde) ek yerini belli etmez ve muazzam bir bütünlük sağlar.
Çimstone dört santim kalınlık uygulamalı Sines modeli banyo tezgahı örneği..
Çimstone 306 OASİS banyo tezgahı uygulaması.
Cimstone tezgah üstü çanak lavabo uygulaması.Orjinal Çimstone ürünleri için Altaş Granit ile irtibat kurunuz.
Çimstone  900 Lapland mini banyo tezgahı ve çanak lavabo uygulaması.
çimstone riviera banyo tezgahı uygulaması. Çimstone un istiridye kabuklu orjinal ürününden imâl edilmiştir.
çimstone banyo tezgahı uygulaması Altaş Mermer Sanayi güvencesi ile hazırlanıyor. Lavabosu alttan montaj yapılmış bu modelde olduğu gibi tercihe göre üstten (ankastre) lavaboda monte edilebilir.
midye kabuğu desenli cimstone banyo tezgahı uygulaması. Sadestone, belenco ve calisco markaları da çimstone markası gibi yerli ürünlerdir.
çimstone, calisco, sadestone, belenco ürünleri yüzde yüz Türkiye üretimi kuvars markalarıdır. Tüm bu markalardan Türkiye piyasasında en çok bilineni Çimstone dir.
CALISCO Kuvars Yüzeyler, Calisco Banyo tezgahı Uygulaması, Calisco doğal kuvars taş tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Asit ve bazlara karşı yüksek dayanım gösterir.
Kuvars dünyanın en sert minerallerinden biri olduğu için Kuvarstan imal edilen Calisco ürünler yüksek oranda çizilme ve aşınma direncine sahiptir. Calisco banyo tezgahı uygulaması,
Çimstone dört görünüm banyo tezgah uygulaması, Çimstone Anadolu yakası yetkili satış merkezi ALTAŞ Granit.
Sadestone uygulama merkezi İstanbul merkezi ALTAŞ Granit . Sadestone-çimstone ve Calisco ürünleri İstanbul Kadıköy yakası uygulama merkezi firmamız ALTAŞ GRANİT tir.

Çimstone sadece mutfak tezgah yüzeylerinde değil banyo zemini , duvar kaplaması ,küvet üstü ve alın kaplamaları ile banyo tezgahlarının kaplamaları için ideal bir üründür. Çimstone farklı kullanım alanlarına uygundur.
Çimstone sert ve leke tutmaz yapısı ile banyolarda şık çözümler sunar.
Çimstone tıpkı seramik ve fayans karoları gibi ince ve ebatlı üretimiyle ( 30 x 30 cm - 60 x 60 cm ebatlarında 1,2 cm kalınlık seçenekleriyle)yapay kaplama ürünlerine göre daha sağlam ve estetik bir kullanım sağlar.
Banyolarda zemin döşemelerinde, duvar kaplamalarında ve tabi ki tezgah üstü yüzey kaplamalarında sorunsuzca kullanılabilir.
Banko tezgah zemin cephe merdiven gibi her tür yüzeyde kullanılabilen Çimstone masa sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır. Sınırsız renk ve doku alternatifi sunar pigmentlerle renklendirilen ayna cam deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Cimstone bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar.
Çimstone özgün mekanlar yaratır Estetik görünümü ve kolay işlenebilme özelliği mimari tasarımları bütünleyen şıklığı ile Çimstone kurumsal kimlikleri ve özgün tarzları yansıtan mekanlar yaratır.